Aktualności 2021 - Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego w Błoniu

Idź do spisu treści

Menu główne

Aktualności 2021

Aktualności

___________________________________________________________


Wizyta uczniów szkół podstawowych

Uczniowie klas 1-3 Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego przy okazji organizowanych spotkań edukacyjnych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej PWZ w Błoniu mają możliwość zaznajomienia się również z tajnikami pracy Zespołów Ratownictwa Medycznego.
Podczas tych spotkań dzieci dowiadują się na czym polega praca ratownika medycznego, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia oraz jak prawidłowo wezwać służby ratunkowe. Ponadto każdy z uczestników ma szansę obejrzeć z bliska ambulans, jego wyposażenie oraz  przez chwilę poczuć się jak ratownik medyczny.

Galeria zdjęć >>>


___________________________________________________________


BEZPIECZNE WAKACJE


W ostatni weekend czerwca MDP OSP Żelechów zorganizowała Piknik pod hasłem BEZPIECZNE WAKACJE dla dzieci. Mieliśmy przyjemność wesprzeć tę inicjatywę przekazując breloczki ratownicze z maseczką i rękawiczkami oraz inne gadżety na przygotowaną na tym wydarzeniu loteriadę. Cieszą nas takie inicjatywy propagujące szkolenie dzieci i młodzieży z zakresu pierwszej pomocy oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!


Galeria zdjęć >>>

___________________________________________________________

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego